T525B476M006ATE070
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T525B476M006ATE070
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1411
Fitxak: 1.T525B476M006ATE070.pdf2.T525B476M006ATE070.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
T525B476M006ATE070ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T525B476M006ATE070 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 252564 pcs Datuen fitxa 1.T525B476M006ATE070.pdf2.T525B476M006ATE070.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series KO-CAP® T525 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Beste izenak 399-18669-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea B Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 70 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 47µF