T521D336M025ATE060
KEMETKEMET
T521D336M025ATE060 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T521D336M025ATE060
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANTALUM 33UF 25V 2917
Fitxak: T521D336M025ATE060.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T521D336M025ATE060ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T521D336M025ATE060 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANTALUM 33UF 25V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 115389 pcs Datuen fitxa T521D336M025ATE060.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T521 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-5806-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea D Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 60 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25V 2917 (7343 Metric) 60 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 33µF