T520V337M2R5ATE007
KEMETKEMET
T520V337M2R5ATE007 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T520V337M2R5ATE007
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Fitxak: T520V337M2R5ATE007.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
T520V337M2R5ATE007ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T520V337M2R5ATE007 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 125691 pcs Datuen fitxa T520V337M2R5ATE007.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T520 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-4711-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea V Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 7 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 330µF