T520V157M004ATE012
KEMETKEMET
T520V157M004ATE012 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T520V157M004ATE012
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 150UF 4V 2917
Fitxak: T520V157M004ATE012.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
T520V157M004ATE012ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T520V157M004ATE012 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 150UF 4V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 78321 pcs Datuen fitxa T520V157M004ATE012.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T520 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-4073-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea V Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 12 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 12 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 150µF