T520D337M006ATE0457280
KEMETKEMET
T520D337M006ATE0457280 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T520D337M006ATE0457280
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Fitxak: T520D337M006ATE0457280.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
T520D337M006ATE0457280ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T520D337M006ATE0457280 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 201130 pcs Datuen fitxa T520D337M006ATE0457280.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T520 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 45 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 45 mOhm @ 100kHz kapazitantzia 330µF