T520C826M008ATE025
KEMETKEMET
T520C826M008ATE025 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T520C826M008ATE025
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 82UF 4V 2312
Fitxak: T520C826M008ATE025.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T520C826M008ATE025ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T520C826M008ATE025 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 82UF 4V 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 155680 pcs Datuen fitxa T520C826M008ATE025.pdf
Tentsioaren balioa 8V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series KO-CAP® T520 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Beste izenak 399-12332-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 25 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 82µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 8V 2312 (6032 Metric) 25 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 82µF