T510X477K006ATE030
KEMETKEMET
T510X477K006ATE030 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T510X477K006ATE030
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2917
Fitxak: T510X477K006ATE030.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T510X477K006ATE030ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T510X477K006ATE030 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20752 pcs Datuen fitxa T510X477K006ATE030.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T510 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-4000-2
T510X477K006AT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea X
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 30 mOhm Deskribapen zehatza 470µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 30 mOhm
kapazitantzia 470µF