T499C686K006ATE1K2
KEMETKEMET
T499C686K006ATE1K2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T499C686K006ATE1K2
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 68UF 6.3V 10% 2312
Fitxak: T499C686K006ATE1K2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T499C686K006ATE1K2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T499C686K006ATE1K2 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 68UF 6.3V 10% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52001 pcs Datuen fitxa T499C686K006ATE1K2.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T499 balorazio AEC-Q200
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Beste izenak 399-5002-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 175°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.2 Ohm
Deskribapen zehatza 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm kapazitantzia 68µF