T496X337M004AT
KEMETKEMET
T496X337M004AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T496X337M004AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 330UF 4V 20% 2917
Fitxak: T496X337M004AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T496X337M004ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T496X337M004AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 330UF 4V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42523 pcs Datuen fitxa T496X337M004AT.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T496 balorazio COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-3980-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea X Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm) Ezaugarriak Fail Safe with Built-in Fuse
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 700 mOhm
Deskribapen zehatza 330µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm kapazitantzia 330µF