T496X106K035AS
KEMETKEMET
T496X106K035AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T496X106K035AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 35V 10% 2917
Fitxak: T496X106K035AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T496X106K035ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T496X106K035AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 10UF 35V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4935 pcs Datuen fitxa T496X106K035AS.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T496 balorazio COTS
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-1733-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea X Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm) Ezaugarriak Fail Safe with Built-in Fuse
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) kapazitantzia 10µF