T496D476K016AT
KEMETKEMET
T496D476K016AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T496D476K016AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 16V 10% 2917
Fitxak: T496D476K016AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T496D476K016ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T496D476K016AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 47UF 16V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60419 pcs Datuen fitxa T496D476K016AT.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T496 balorazio COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-3960-2
T4960476K016ATE800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea D Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm) Ezaugarriak Fail Safe with Built-in Fuse
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 800 mOhm
Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm kapazitantzia 47µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T496D476K016ATE800
T496D476K016ATE800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 47UF 16V 10% 2917