T496D336K010AT
KEMETKEMET
T496D336K010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T496D336K010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 10V 10% 2917
Fitxak: T496D336K010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T496D336K010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T496D336K010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 33UF 10V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59409 pcs Datuen fitxa T496D336K010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T496 balorazio COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-3953-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea D Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm) Ezaugarriak Fail Safe with Built-in Fuse
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) kapazitantzia 33µF