T495X477M006ATE065
KEMETKEMET
T495X477M006ATE065 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T495X477M006ATE065
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917
Fitxak: T495X477M006ATE065.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T495X477M006ATE065ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T495X477M006ATE065 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72449 pcs Datuen fitxa T495X477M006ATE065.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T495 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-10421-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea X
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 65 mOhm Deskribapen zehatza 470µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 65 mOhm
kapazitantzia 470µF