T495X476K020ATE070
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T495X476K020ATE070
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 10% 20V 2917
Fitxak: T495X476K020ATE070.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T495X476K020ATE070ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T495X476K020ATE070 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 47UF 10% 20V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87733 pcs Datuen fitxa T495X476K020ATE070.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T495 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea X
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 70 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 47µF