T495X337M006ATE065
KEMETKEMET
T495X337M006ATE065 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T495X337M006ATE065
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2917
Fitxak: T495X337M006ATE065.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T495X337M006ATE065ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T495X337M006ATE065 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68791 pcs Datuen fitxa T495X337M006ATE065.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T495 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea X Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 65 mOhm
Deskribapen zehatza 330µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 65 mOhm kapazitantzia 330µF