T495X336M025ATE100
KEMETKEMET
T495X336M025ATE100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T495X336M025ATE100
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 25V 20% 2917
Fitxak: T495X336M025ATE100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T495X336M025ATE100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T495X336M025ATE100 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 33UF 25V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 96008 pcs Datuen fitxa T495X336M025ATE100.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T495 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea X Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 100 mOhm
Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm kapazitantzia 33µF