T495E477K010ATE100
KEMETKEMET
T495E477K010ATE100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T495E477K010ATE100
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 470UF 10V 10% 2824
Fitxak: T495E477K010ATE100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T495E477K010ATE100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T495E477K010ATE100 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 470UF 10V 10% 2824 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12172 pcs Datuen fitxa T495E477K010ATE100.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Series T495 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2824 (7260 Metric) Beste izenak 399-5128-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea E
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.150" (3.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 100 mOhm Deskribapen zehatza 470µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2824 (7260 Metric) 100 mOhm
kapazitantzia 470µF