T495D477M006ATE125
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T495D477M006ATE125
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917
Fitxak: T495D477M006ATE125.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T495D477M006ATE125ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T495D477M006ATE125 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93058 pcs Datuen fitxa T495D477M006ATE125.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T495 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-18447-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea D Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 125 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 470µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 125 mOhm @ 100kHz kapazitantzia 470µF