T495D476M010ATE200
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T495D476M010ATE200
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 20% 10V 2917
Fitxak: T495D476M010ATE200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T495D476M010ATE200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T495D476M010ATE200 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 47UF 20% 10V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58932 pcs Datuen fitxa T495D476M010ATE200.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T495 balorazio -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-18346-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea D Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 200 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 200 mOhm @ 100kHz kapazitantzia 47µF