T495D476K010ATE200
KEMETKEMET
T495D476K010ATE200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T495D476K010ATE200
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 10V 10% 2917
Fitxak: T495D476K010ATE200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T495D476K010ATE200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T495D476K010ATE200 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 47UF 10V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55299 pcs Datuen fitxa T495D476K010ATE200.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T495 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-8520-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 200 mOhm Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 200 mOhm
kapazitantzia 47µF