T495D336K035ATE200
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T495D336K035ATE200
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 10% 35V 2917
Fitxak: T495D336K035ATE200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T495D336K035ATE200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T495D336K035ATE200 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 33UF 10% 35V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56568 pcs Datuen fitxa T495D336K035ATE200.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T495 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-18344-2
T495D336K035ATE200-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea D Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 200 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 200 mOhm @ 100kHz kapazitantzia 33µF