T495D226K035ASE300
KEMETKEMET
T495D226K035ASE300 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T495D226K035ASE300
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 35V 10% 2917
Fitxak: T495D226K035ASE300.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T495D226K035ASE300ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T495D226K035ASE300 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 22UF 35V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6165 pcs Datuen fitxa T495D226K035ASE300.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T495 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-3207-2
T495D226K035AS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 300 mOhm Deskribapen zehatza 22µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm
kapazitantzia 22µF