T495D157M006ATE065
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T495D157M006ATE065
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 150UF 20% 6.3V 2917
Fitxak: T495D157M006ATE065.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T495D157M006ATE065ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T495D157M006ATE065 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 150UF 20% 6.3V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61931 pcs Datuen fitxa T495D157M006ATE065.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T495 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 65 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 150µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 65 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 150µF