T495D107M010ATE080
KEMETKEMET
T495D107M010ATE080 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T495D107M010ATE080
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 100UF 10V 20% 2917
Fitxak: T495D107M010ATE080.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T495D107M010ATE080ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T495D107M010ATE080 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 100UF 10V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51875 pcs Datuen fitxa T495D107M010ATE080.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T495 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-8500-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 80 mOhm Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 80 mOhm
kapazitantzia 100µF