T495C227M006ATE200
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T495C227M006ATE200
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 220UF 20% 6.3V 2312
Fitxak: T495C227M006ATE200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T495C227M006ATE200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T495C227M006ATE200 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 220UF 20% 6.3V 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114317 pcs Datuen fitxa T495C227M006ATE200.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T495 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea C
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 200 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 220µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 200 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 220µF