T495B336K010ATE650
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T495B336K010ATE650
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 10% 10V 1411
Fitxak: T495B336K010ATE650.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
T495B336K010ATE650ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T495B336K010ATE650 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 33UF 10% 10V 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 294197 pcs Datuen fitxa T495B336K010ATE650.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T495 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 650 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 650 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 33µF