T494X226K035AS
KEMETKEMET
T494X226K035AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T494X226K035AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 35V 10% 2917
Fitxak: T494X226K035AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T494X226K035ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T494X226K035AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 22UF 35V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6205 pcs Datuen fitxa T494X226K035AS.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-1790-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea X
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 300 mOhm Deskribapen zehatza 22µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm
kapazitantzia 22µF