T494V227M004AT
KEMETKEMET
T494V227M004AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T494V227M004AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 220UF 4V 20% 2917
Fitxak: T494V227M004AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
T494V227M004ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T494V227M004AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 220UF 4V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 82608 pcs Datuen fitxa T494V227M004AT.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea V Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 300 mOhm
Deskribapen zehatza 220µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm kapazitantzia 220µF