T494S225M016AT
KEMETKEMET
T494S225M016AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T494S225M016AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 16V 20% 1206
Fitxak: T494S225M016AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
T494S225M016ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T494S225M016AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 2.2UF 16V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 195963 pcs Datuen fitxa T494S225M016AT.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-10270-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea S
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 10 Ohm Deskribapen zehatza 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 10 Ohm
kapazitantzia 2.2µF