T494E337K010AT
KEMETKEMET
T494E337K010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T494E337K010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 330UF 10V 10% 2824
Fitxak: T494E337K010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T494E337K010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T494E337K010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 330UF 10V 10% 2824 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21741 pcs Datuen fitxa T494E337K010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Series T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2824 (7260 Metric) Beste izenak 399-4633-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea E
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.150" (3.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 250 mOhm Deskribapen zehatza 330µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2824 (7260 Metric) 250 mOhm
kapazitantzia 330µF