T494D477M006AH
KEMETKEMET
T494D477M006AH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T494D477M006AH
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917
Fitxak: T494D477M006AH.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T494D477M006AHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T494D477M006AH fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 31168 pcs Datuen fitxa T494D477M006AH.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea D Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 150 mOhm
Deskribapen zehatza 470µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 150 mOhm kapazitantzia 470µF