T494D226M020AT
KEMETKEMET
T494D226M020AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T494D226M020AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 20V 20% 2917
Fitxak: T494D226M020AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T494D226M020ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T494D226M020AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 22UF 20V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104837 pcs Datuen fitxa T494D226M020AT.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea D Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 300 mOhm
Deskribapen zehatza 22µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm kapazitantzia 22µF