T494D106M035AT
KEMETKEMET
T494D106M035AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T494D106M035AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 35V 20% 2917
Fitxak: T494D106M035AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T494D106M035ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T494D106M035AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 10UF 35V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 124545 pcs Datuen fitxa T494D106M035AT.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-3852-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 400 mOhm Deskribapen zehatza 10µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 400 mOhm
kapazitantzia 10µF