T494B227M004AT
KEMETKEMET
T494B227M004AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T494B227M004AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 220UF 4V 20% 1411
Fitxak: T494B227M004AT.pdf
  • Mezua
T494B227M004ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T494B227M004AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 220UF 4V 20% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 185131 pcs Datuen fitxa T494B227M004AT.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 399-4631-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 400 mOhm Deskribapen zehatza 220µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 400 mOhm
kapazitantzia 220µF