T494A474K025AT
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T494A474K025AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 0.47UF 25V 10% 1206
Fitxak: T494A474K025AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T494A474K025ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T494A474K025AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 0.47UF 25V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107934 pcs Datuen fitxa T494A474K025AT.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series T494 balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 399-18379-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea A Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 9 Ohm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 9 Ohm @ 100kHz kapazitantzia 0.47µF