T494A225K010AS
KEMETKEMET
T494A225K010AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T494A225K010AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 10V 10% 1206
Fitxak: T494A225K010AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T494A225K010ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T494A225K010AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 2.2UF 10V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7061 pcs Datuen fitxa T494A225K010AS.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-1772-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6 Ohm Deskribapen zehatza 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 6 Ohm
kapazitantzia 2.2µF