T491X687M006AT4860
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491X687M006AT4860
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 680.UF 6.0V
Fitxak: T491X687M006AT4860.pdf
  • Mezua
T491X687M006AT4860ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491X687M006AT4860 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 680.UF 6.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 51141 pcs Datuen fitxa T491X687M006AT4860.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea X Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 600 mOhm Deskribapen zehatza 680µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm
kapazitantzia 680µF
Produktu erlazionatuak
T491X687M006AT
T491X687M006AT
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 680.UF 6.0V