T491V156M025AT
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491V156M025AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 15UF 20% 25V 2917
Fitxak: T491V156M025AT.pdf
  • Mezua
T491V156M025ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491V156M025AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 15UF 20% 25V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3901 pcs Datuen fitxa T491V156M025AT.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea V
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1 Ohm @ 100kHz Deskribapen zehatza 15µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm @ 100kHz
kapazitantzia 15µF