T491V105M050AT
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491V105M050AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 1.00UF 50.0V
Fitxak: T491V105M050AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
T491V105M050ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491V105M050AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 1.00UF 50.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 25013 pcs Datuen fitxa T491V105M050AT.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-18081-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea V Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6 Ohm Deskribapen zehatza 1µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 6 Ohm
kapazitantzia 1µF