T491U476M010ZT
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491U476M010ZT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47.0UF 10.0V
Fitxak: T491U476M010ZT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1250 pcs
  • Mezua
T491U476M010ZTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491U476M010ZT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 47.0UF 10.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 102028 pcs Datuen fitxa T491U476M010ZT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea U Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.4 Ohm Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.4 Ohm
kapazitantzia 47µF