T491T476K004AT
KEMETKEMET
T491T476K004AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491T476K004AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 4V 10% 1411
Fitxak: T491T476K004AT.pdf
  • Mezua
T491T476K004ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491T476K004AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 47UF 4V 10% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 184062 pcs Datuen fitxa T491T476K004AT.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 399-5173-2
T491T476K004ZT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea T
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric)
kapazitantzia 47µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491T475M016AT4860
T491T475M016AT4860
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 4.70UF 16.0V
Stockean: 245321 pcs
Deskarga: T491T475M016AT4860.pdf
RFQ
T491T476K006AT4280
T491T476K006AT4280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 47.0UF 6.0V
Stockean: 199262 pcs
Deskarga: T491T476K006AT4280.pdf
RFQ
T491T476K004AT4153
T491T476K004AT4153
deskribapena: CAP TANT 47.0UF 4.0V