T491T156M010AT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491T156M010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 15.0UF 10.0V
Fitxak: T491T156M010AT.pdf
  • Mezua
T491T156M010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491T156M010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 15.0UF 10.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 216232 pcs Datuen fitxa T491T156M010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea T Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.8 Ohm Deskribapen zehatza 15µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 2.8 Ohm
kapazitantzia 15µF