T491R335K010AT
KEMETKEMET
T491R335K010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491R335K010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 3.3UF 10V 10% 0805
Fitxak: T491R335K010AT.pdf
  • Mezua
T491R335K010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491R335K010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 3.3UF 10V 10% 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6446 pcs Datuen fitxa T491R335K010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.051" W (2.00mm x 1.30mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-3807-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea R
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 Ohm Deskribapen zehatza 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0805 (2012 Metric) 15 Ohm
kapazitantzia 3.3µF