T491E107K025AT
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491E107K025AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 100.UF 25.0V
Fitxak: T491E107K025AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T491E107K025ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491E107K025AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 100.UF 25.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 29059 pcs Datuen fitxa T491E107K025AT.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2924 (7360 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea E Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.150" (3.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 500 mOhm Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2924 (7360 Metric) 500 mOhm
kapazitantzia 100µF