T491D685K035AT
KEMETKEMET
T491D685K035AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491D685K035AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 6.8UF 35V 10% 2917
Fitxak: T491D685K035AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T491D685K035ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491D685K035AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 6.8UF 35V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 92856 pcs Datuen fitxa T491D685K035AT.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-3799-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.3 Ohm Deskribapen zehatza 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 1.3 Ohm
kapazitantzia 6.8µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491D685K025AH
T491D685K025AH
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 6.80UF 25.0V
Stockean: 163559 pcs
Deskarga: T491D685K025AH.pdf
RFQ
T491D685K035AT4802
T491D685K035AT4802
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 6.80UF 35.0V
Stockean: 280879 pcs
Deskarga: T491D685K035AT4802.pdf
RFQ
T491D685K025ZT
T491D685K025ZT
Deskarga: T491D685K025ZT.pdf
T491D685K035AT4160
T491D685K035AT4160
Deskarga: T491D685K035AT4160.pdf
T491D685K035AG
T491D685K035AG
Deskarga: T491D685K035AG.pdf
T491D685K035AT4659
T491D685K035AT4659
Deskarga: T491D685K035AT4659.pdf
T491D685K035AH
T491D685K035AH
deskribapena: CAP TANT 6.8UF 35V 10% 2917
Deskarga: T491D685K035AH.pdf
T491D685K035AT4153
T491D685K035AT4153
Deskarga: T491D685K035AT4153.pdf
T491D685K035AT2478
T491D685K035AT2478
Deskarga: T491D685K035AT2478.pdf
T491D685K035AS
T491D685K035AS
Deskarga: T491D685K035AS.pdf
T491D685K025AT
T491D685K025AT
Deskarga: T491D685K025AT.pdf
T491D685K035AT4539
T491D685K035AT4539