T491D476M016AT
KEMETKEMET
T491D476M016AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491D476M016AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 16V 20% 2917
Fitxak: T491D476M016AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T491D476M016ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491D476M016AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 47UF 16V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 281894 pcs Datuen fitxa T491D476M016AT.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-8392-2
T491D476M016AT-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 800 mOhm Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
kapazitantzia 47µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491D476M010ZTZV12
T491D476M010ZTZV12
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 47.0UF 10.0V
Stockean: 353764 pcs
Deskarga:
RFQ
T491D476M016AT24787027
T491D476M016AT24787027
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 47.0UF 16.0V
Stockean: 83995 pcs
Deskarga: T491D476M016AT24787027.pdf
RFQ
T491D476M016AT24787622
T491D476M016AT24787622
Deskarga: T491D476M016AT24787622.pdf
T491D476M016AT4062
T491D476M016AT4062
Deskarga: T491D476M016AT4062.pdf
T491D476M016AG
T491D476M016AG
Deskarga: T491D476M016AG.pdf
T491D476M016AT2478
T491D476M016AT2478