T491D475K050AT
KEMETKEMET
T491D475K050AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491D475K050AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 50V 10% 2917
Fitxak: T491D475K050AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T491D475K050ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491D475K050AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 4.7UF 50V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 184297 pcs Datuen fitxa T491D475K050AT.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-3792-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.4 Ohm Deskribapen zehatza 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 1.4 Ohm
kapazitantzia 4.7µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491D475K050AH7280
T491D475K050AH7280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 4.70UF 50.0V
Stockean: 129889 pcs
Deskarga: T491D475K050AH7280.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 89206 pcs
Deskarga: T491D475K050AH2478.pdf
RFQ
T491D475K050AT4153
T491D475K050AT4153