T491D336M020AT
KEMETKEMET
T491D336M020AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491D336M020AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 20V 20% 2917
Fitxak: T491D336M020AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T491D336M020ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491D336M020AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 33UF 20V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 191081 pcs Datuen fitxa T491D336M020AT.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-8383-2
T491D336M020AT-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 800 mOhm Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
kapazitantzia 33µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491D336M016ZTZQ01
T491D336M016ZTZQ01
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 33.0UF 16.0V
Stockean: 319374 pcs
Deskarga:
RFQ
T491D336M020AT4160
T491D336M020AT4160
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 33.0UF 20.0V
Stockean: 166541 pcs
Deskarga: T491D336M020AT4160.pdf
RFQ
T491D336M016ZTZZ19
T491D336M016ZTZZ19
Deskarga:
T491D336M020AT24787622
T491D336M020AT24787622
Deskarga: T491D336M020AT24787622.pdf
T491D336M020AT2478
T491D336M020AT2478