T491D336M016AT
KEMETKEMET
T491D336M016AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491D336M016AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 16V 20% 2917
Fitxak: T491D336M016AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T491D336M016ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491D336M016AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 33UF 16V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 184161 pcs Datuen fitxa T491D336M016AT.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-3789-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 800 mOhm Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
kapazitantzia 33µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491D336M016AT4100
T491D336M016AT4100
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 33.0UF 16.0V
Stockean: 180511 pcs
Deskarga: T491D336M016AT4100.pdf
RFQ
T491D336M016AT4081
T491D336M016AT4081
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 149217 pcs
Deskarga: T491D336M016AT4081.pdf
RFQ
T491D336M016AT4053
T491D336M016AT4053
Deskarga: T491D336M016AT4053.pdf
T491D336M016AH4814
T491D336M016AH4814
Deskarga: T491D336M016AH4814.pdf
T491D336M010ZTAU007280
T491D336M010ZTAU007280
deskribapena: CAP TANT 33.0UF 10.0V
Deskarga: T491D336M010ZTAU007280.pdf
T491D336M016AT4021
T491D336M016AT4021
Deskarga: T491D336M016AT4021.pdf
T491D336M016AT40537111
T491D336M016AT40537111