T491D336K035AT
KEMETKEMET
T491D336K035AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491D336K035AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 35V 10% 2917
Fitxak: T491D336K035AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T491D336K035ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491D336K035AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 33UF 35V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27018 pcs Datuen fitxa T491D336K035AT.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-5169-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric)
kapazitantzia 33µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491D336K035ATAU50
T491D336K035ATAU50
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 33.0UF 35.0V